IHD3BH560L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHD3BH560L
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IHD-3 56 15% B08
Fitxak: 1.IHD3BH560L.pdf2.IHD3BH560L.pdf
  • Mezua
IHD3BH560Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHD3BH560L fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IHD-3 56 15% B08 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28845 pcs Datuen fitxa 1.IHD3BH560L.pdf2.IHD3BH560L.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm)
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 56µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 56µH Unshielded Wirewound Inductor 3.2A 43 mOhm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 43 mOhm Max Uneko balorazioa 3.2A
Uneko - Saturazioa 2.3A