IHD3BH3R9L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHD3BH3R9L
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IHD-3 3.9 15% B08
Fitxak: 1.IHD3BH3R9L.pdf2.IHD3BH3R9L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
190 pcs
570 pcs
1140 pcs
2660 pcs
  • Mezua
IHD3BH3R9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHD3BH3R9L fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IHD-3 3.9 15% B08 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26146 pcs Datuen fitxa 1.IHD3BH3R9L.pdf2.IHD3BH3R9L.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm)
estali Unshielded Series IHD
balorazio - Q @ Freq -
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 3.9µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 3.9µH Unshielded Wirewound Inductor 4A 7 mOhm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 7 mOhm Max Uneko balorazioa 4A
Uneko - Saturazioa 8.2A