IHD3BH121L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHD3BH121L
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IHD-3 120 15% B08
Fitxak: 1.IHD3BH121L.pdf2.IHD3BH121L.pdf
  • Mezua
IHD3BH121Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHD3BH121L fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IHD-3 120 15% B08 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 37181 pcs Datuen fitxa 1.IHD3BH121L.pdf2.IHD3BH121L.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm)
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 120µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 120µH Unshielded Wirewound Inductor 1.6A 113 mOhm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 113 mOhm Max Uneko balorazioa 1.6A
Uneko - Saturazioa 1.6A