IHD3BH101L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHD3BH101L
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IHD-3 100 15% B08
Fitxak: 1.IHD3BH101L.pdf2.IHD3BH101L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
190 pcs
570 pcs
1140 pcs
2660 pcs
  • Mezua
IHD3BH101Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHD3BH101L fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IHD-3 100 15% B08 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40573 pcs Datuen fitxa 1.IHD3BH101L.pdf2.IHD3BH101L.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm)
estali Unshielded Series IHD
balorazio - Q @ Freq -
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 100µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 100µH Unshielded Wirewound Inductor 1.6A 84 mOhm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 84 mOhm Max Uneko balorazioa 1.6A
Uneko - Saturazioa 1.7A