IHB6BV101K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHB6BV101K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IHB-6 100 10% B40
Fitxak: IHB6BV101K.pdf
  • Mezua
IHB6BV101Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHB6BV101K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IHB-6 100 10% B40 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2805 pcs Datuen fitxa IHB6BV101K.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 2.000" Dia (50.80mm)
Packaging - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 130°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 100µH
Altuera - Eserita (Max) 1.500" (38.10mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 100µH Unshielded Wirewound Inductor 16.4A 14 mOhm Max Radial
DC Erresistentzia (DCR) 14 mOhm Max Uneko balorazioa 16.4A