IHB6BV100K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHB6BV100K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IHB-6 10 10% B40
Fitxak: IHB6BV100K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
16 pcs
112 pcs
  • Mezua
IHB6BV100Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHB6BV100K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IHB-6 10 10% B40 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3426 pcs Datuen fitxa IHB6BV100K.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 2.000" Dia (50.80mm)
estali Unshielded Series IHB
balorazio - Q @ Freq -
Packaging - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 130°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 10µH
Altuera - Eserita (Max) 1.500" (38.10mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 10µH Unshielded Wirewound Inductor 35.5A 3 mOhm Max Radial
DC Erresistentzia (DCR) 3 mOhm Max Uneko balorazioa 35.5A