IHB5BV330K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHB5BV330K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IHB-5 33 10% B40
Fitxak: IHB5BV330K.pdf
  • Mezua
IHB5BV330Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHB5BV330K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IHB-5 33 10% B40 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4961 pcs Datuen fitxa IHB5BV330K.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.600" Dia (40.64mm)
Packaging - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 130°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 33µH
Altuera - Eserita (Max) 1.450" (36.83mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 33µH Unshielded Wirewound Inductor 17A 9 mOhm Max Radial
DC Erresistentzia (DCR) 9 mOhm Max Uneko balorazioa 17A