IHB5BV272K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHB5BV272K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IHB-5 2.7K 10% B40
Fitxak: IHB5BV272K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
16 pcs
112 pcs
  • Mezua
IHB5BV272Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHB5BV272K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IHB-5 2.7K 10% B40 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5539 pcs Datuen fitxa IHB5BV272K.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.600" Dia (40.64mm)
Packaging - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 130°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 2.7mH
Altuera - Eserita (Max) 1.450" (36.83mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 2.7mH Unshielded Wirewound Inductor 2.4A 459 mOhm Max Radial
DC Erresistentzia (DCR) 459 mOhm Max Uneko balorazioa 2.4A