IHB4BV471K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHB4BV471K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IHB-4 470 10% B40
Fitxak: IHB4BV471K.pdf
  • Mezua
IHB4BV471Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHB4BV471K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IHB-4 470 10% B40 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7343 pcs Datuen fitxa IHB4BV471K.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.600" Dia (40.64mm)
Packaging - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 130°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 470µH
Altuera - Eserita (Max) 1.030" (26.16mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 470µH Unshielded Wirewound Inductor 4.5A 114 mOhm Max Radial
DC Erresistentzia (DCR) 114 mOhm Max Uneko balorazioa 4.5A