IHB4BV391K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHB4BV391K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IHB-4 390 10% B40
Fitxak: IHB4BV391K.pdf
  • Mezua
IHB4BV391Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHB4BV391K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IHB-4 390 10% B40 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6985 pcs Datuen fitxa IHB4BV391K.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.600" Dia (40.64mm)
Packaging - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 130°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 390µH
Altuera - Eserita (Max) 1.030" (26.16mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 390µH Unshielded Wirewound Inductor 5.3A 82 mOhm Max Radial
DC Erresistentzia (DCR) 82 mOhm Max Uneko balorazioa 5.3A