IHB3BV222K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHB3BV222K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IHB-3 2.2K 10% B40
Fitxak: IHB3BV222K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
IHB3BV222Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHB3BV222K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IHB-3 2.2K 10% B40 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10228 pcs Datuen fitxa IHB3BV222K.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.100" Dia (27.94mm)
Packaging - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 130°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 2.2mH
Altuera - Eserita (Max) 0.840" (21.34mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 2.2mH Unshielded Wirewound Inductor 1.1A 1.02 Ohm Max Radial
DC Erresistentzia (DCR) 1.02 Ohm Max Uneko balorazioa 1.1A