IHB3BV1R0M
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHB3BV1R0M
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IHB-3 1 20% B40
Fitxak: IHB3BV1R0M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
IHB3BV1R0Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHB3BV1R0M fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IHB-3 1 20% B40 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8499 pcs Datuen fitxa IHB3BV1R0M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.100" Dia (27.94mm)
estali Unshielded Series IHB
balorazio - Q @ Freq -
Packaging - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 130°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 1µH
Altuera - Eserita (Max) 0.840" (21.34mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 1µH Unshielded Wirewound Inductor 20.3A 3 mOhm Max Radial
DC Erresistentzia (DCR) 3 mOhm Max Uneko balorazioa 20.3A