IHB2BV681K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHB2BV681K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IHB-2 680 10% B40
Fitxak: IHB2BV681K.pdf
  • Mezua
IHB2BV681Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHB2BV681K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IHB-2 680 10% B40 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9218 pcs Datuen fitxa IHB2BV681K.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.825" Dia (20.96mm)
Packaging - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 130°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 680µH
Altuera - Eserita (Max) 0.840" (21.34mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 680µH Unshielded Wirewound Inductor 1.5A 430 mOhm Max Radial
DC Erresistentzia (DCR) 430 mOhm Max Uneko balorazioa 1.5A