IHB2BV4R7M
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHB2BV4R7M
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IHB-2 4.7 20% B40
Fitxak: IHB2BV4R7M.pdf
  • Mezua
IHB2BV4R7Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHB2BV4R7M fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IHB-2 4.7 20% B40 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10685 pcs Datuen fitxa IHB2BV4R7M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.825" Dia (20.96mm)
Packaging - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 130°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 4.7µH
Altuera - Eserita (Max) 0.840" (21.34mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 13.5A 5 mOhm Max Radial
DC Erresistentzia (DCR) 5 mOhm Max Uneko balorazioa 13.5A