IDCS7328ER681M
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDCS7328ER681M
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 680UH 640MA 1.4 OHM
Fitxak: IDCS7328ER681M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Mezua
IDCS7328ER681Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDCS7328ER681M fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 680UH 640MA 1.4 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 95082 pcs Datuen fitxa IDCS7328ER681M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
estali Shielded Series IDCS-7328
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 680µH Altuera - Eserita (Max) 0.300" (7.62mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 680µH Shielded Wirewound Inductor 640mA 1.4 Ohm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 1.4 Ohm Max Uneko balorazioa 640mA
Uneko - Saturazioa 960mA