IDCS7328ER221M
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDCS7328ER221M
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 220UH 1.1A 470 MOHM
Fitxak: IDCS7328ER221M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Mezua
IDCS7328ER221Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDCS7328ER221M fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 220UH 1.1A 470 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 105170 pcs Datuen fitxa IDCS7328ER221M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
estali Shielded Series IDCS-7328
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 220µH Altuera - Eserita (Max) 0.300" (7.62mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 220µH Shielded Wirewound Inductor 1.1A 470 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 470 mOhm Max Uneko balorazioa 1.1A
Uneko - Saturazioa 1.9A