IDCS5020ER1R0M
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDCS5020ER1R0M
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1UH 5A 21 MOHM SMD
Fitxak: IDCS5020ER1R0M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
IDCS5020ER1R0Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDCS5020ER1R0M fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 1UH 5A 21 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 118298 pcs Datuen fitxa IDCS5020ER1R0M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
estali Shielded Series IDCS-5020
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 1µH Altuera - Eserita (Max) 0.200" (5.08mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 1µH Shielded Wirewound Inductor 5A 21 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 21 mOhm Max Uneko balorazioa 5A
Uneko - Saturazioa 5.6A