IDCS2512ER6R8M
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDCS2512ER6R8M
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 6.8UH 1.2A 65 MOHM SMD
Fitxak: IDCS2512ER6R8M.pdf
  • Mezua
IDCS2512ER6R8Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDCS2512ER6R8M fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 6.8UH 1.2A 65 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 179342 pcs Datuen fitxa IDCS2512ER6R8M.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 6.8µH Altuera - Eserita (Max) 0.115" (2.92mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 6.8µH Shielded Inductor 1.2A 65 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 65 mOhm Max Uneko balorazioa 1.2A