IDCS2512ER1R5M
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDCS2512ER1R5M
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.5UH 2.8A 45 MOHM SMD
Fitxak: IDCS2512ER1R5M.pdf
  • Mezua
IDCS2512ER1R5Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDCS2512ER1R5M fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 1.5UH 2.8A 45 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 179130 pcs Datuen fitxa IDCS2512ER1R5M.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 1.5µH Altuera - Eserita (Max) 0.115" (2.92mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 1.5µH Shielded Inductor 2.8A 45 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 45 mOhm Max Uneko balorazioa 2.8A