IDCS2512ER1R0M
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDCS2512ER1R0M
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1UH 3A 40 MOHM SMD
Fitxak: IDCS2512ER1R0M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
IDCS2512ER1R0Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDCS2512ER1R0M fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 1UH 3A 40 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 143885 pcs Datuen fitxa IDCS2512ER1R0M.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
estali Shielded Series IDCS-2512
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 1µH Altuera - Eserita (Max) 0.115" (2.92mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 1µH Shielded Inductor 3A 40 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 40 mOhm Max Uneko balorazioa 3A