CW005R5100JE73HS
Dale / VishayDale / Vishay
CW005R5100JE73HS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CW005R5100JE73HS
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.51 OHM 6.5W 5% AXIAL
Fitxak: CW005R5100JE73HS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
CW005R5100JE73HSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CW005R5100JE73HS fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.51 OHM 6.5W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 127909 pcs Datuen fitxa CW005R5100JE73HS.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±90ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Series CW Erresistentzia 510 mOhms
Energia (Watts) 6.5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 350°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Moisture Resistant, Pulse Withstanding Failure Rate -
Deskribapen zehatza 510 mOhms ±5% 6.5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Konposizio Wirewound