CW005R5000JS73
Dale / VishayDale / Vishay
CW005R5000JS73 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CW005R5000JS73
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.5 OHM 6.5W 5% AXIAL
Fitxak: CW005R5000JS73.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
CW005R5000JS73ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CW005R5000JS73 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.5 OHM 6.5W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 144470 pcs Datuen fitxa CW005R5000JS73.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±90ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.22mm)
Series CW Erresistentzia 500 mOhms
Energia (Watts) 6.5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak CWD-.50TR
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 350°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 500 mOhms ±5% 6.5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound