CSC10A0110K0FPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC10A0110K0FPA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CSC10A0110K0FPA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 9 RES 10K OHM 10SIP
Fitxak: CSC10A0110K0FPA.pdf
2000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CSC10A0110K0FPAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CSC10A0110K0FPA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES ARRAY 9 RES 10K OHM 10SIP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 68736 pcs Datuen fitxa CSC10A0110K0FPA.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 10-SIP Tamaina / dimentsioa 0.990" L x 0.098" W (25.15mm x 2.49mm)
Series CSC Erresistentzia-ratioa-Drift ±50 ppm/°C
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 10k
Power Elementu bakoitzeko 200mW Packaging Bulk
Pakete / kasua 10-SIP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 9 Pin kopurua 10
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.195" (4.95mm)
Deskribapen zehatza 10k Ohm ±1% 200mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP Zirkuitu mota Bussed