CSC10A01100KGPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC10A01100KGPA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CSC10A01100KGPA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 9 RES 100K OHM 10SIP
Fitxak: CSC10A01100KGPA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
CSC10A01100KGPAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CSC10A01100KGPA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES ARRAY 9 RES 100K OHM 10SIP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 71866 pcs Datuen fitxa CSC10A01100KGPA.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 10-SIP Tamaina / dimentsioa 0.990" L x 0.098" W (25.15mm x 2.49mm)
Series CSC Erresistentzia-ratioa-Drift ±50 ppm/°C
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 100k
Power Elementu bakoitzeko 200mW Packaging Bulk
Pakete / kasua 10-SIP Beste izenak CSC100KDD
CSC10A01100KGPA-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 9
Pin kopurua 10 Muntaketa mota Through Hole
Altuera - Eserita (Max) 0.195" (4.95mm) Deskribapen zehatza 100k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP