CSC09A014K70GEK
Dale / VishayDale / Vishay
CSC09A014K70GEK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CSC09A014K70GEK
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 9SIP
Fitxak: CSC09A014K70GEK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CSC09A014K70GEKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CSC09A014K70GEK fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 9SIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 61652 pcs Datuen fitxa CSC09A014K70GEK.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 9-SIP Tamaina / dimentsioa 0.890" L x 0.098" W (22.61mm x 2.49mm)
Series CSC Erresistentzia-ratioa-Drift ±50 ppm/°C
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 4.7k
Power Elementu bakoitzeko 200mW Packaging Bulk
Pakete / kasua 9-SIP Beste izenak CSC4.7KW
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 8
Pin kopurua 9 Muntaketa mota Through Hole
Altuera - Eserita (Max) 0.195" (4.95mm) Deskribapen zehatza 4.7k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 9-SIP