CSC09A013K30GPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC09A013K30GPA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CSC09A013K30GPA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 9SIP
Fitxak: CSC09A013K30GPA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CSC09A013K30GPAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CSC09A013K30GPA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 9SIP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 91349 pcs Datuen fitxa CSC09A013K30GPA.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 9-SIP Tamaina / dimentsioa 0.890" L x 0.098" W (22.61mm x 2.49mm)
Series CSC Erresistentzia-ratioa-Drift ±50 ppm/°C
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 3.3k
Power Elementu bakoitzeko 200mW Packaging Bulk
Pakete / kasua 9-SIP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 8 Pin kopurua 9
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.195" (4.95mm)
Deskribapen zehatza 3.3k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 9-SIP Zirkuitu mota Bussed