CRCW0805470MJPTAHR
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0805470MJPTAHR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW0805470MJPTAHR
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 470M OHM 5% 1/8W 0805
Fitxak: CRCW0805470MJPTAHR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
CRCW0805470MJPTAHRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW0805470MJPTAHR fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 470M OHM 5% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 867701 pcs Datuen fitxa CRCW0805470MJPTAHR.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±500ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series CRCW-HR Erresistentzia 470 MOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 470 MOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film Konposizio Thick Film