CRCW0805470MJPEAHR
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0805470MJPEAHR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW0805470MJPEAHR
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 470M OHM 5% 1/8W 0805
Fitxak: CRCW0805470MJPEAHR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
CRCW0805470MJPEAHRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW0805470MJPEAHR fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 470M OHM 5% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1020059 pcs Datuen fitxa CRCW0805470MJPEAHR.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±500ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series CRCW-HR Erresistentzia 470 MOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 541-470MAJTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 470 MOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film