CPL03R0600FB31
Dale / VishayDale / Vishay
CPL03R0600FB31 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPL03R0600FB31
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.06 OHM 3W 1% AXIAL
Fitxak: CPL03R0600FB31.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
CPL03R0600FB31ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPL03R0600FB31 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.06 OHM 3W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 27505 pcs Datuen fitxa CPL03R0600FB31.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Series CPL Erresistentzia 60 mOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 60 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Konposizio Wirewound
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CPL03R0500JE313
CPL03R0500JE313
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 0.05 OHM 3W 5% AXIAL
Stockean: 61523 pcs
Deskarga: CPL03R0500JE313.pdf
RFQ
CPL03R0600FB313
CPL03R0600FB313
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 0.06 OHM 3W 1% AXIAL