CPL03R0600FB14
Dale / VishayDale / Vishay
CPL03R0600FB14 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPL03R0600FB14
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.06 OHM 3W 1% AXIAL
Fitxak: CPL03R0600FB14.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
CPL03R0600FB14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPL03R0600FB14 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.06 OHM 3W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 9973 pcs Datuen fitxa CPL03R0600FB14.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Series CPL Erresistentzia 60 mOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Deskribapen zehatza 60 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Konposizio Wirewound