CP002018R00KB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP002018R00KB14 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CP002018R00KB14
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 18 OHM 20W 10% AXIAL
Fitxak: CP002018R00KB14.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
CP002018R00KB14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CP002018R00KB14 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 18 OHM 20W 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5349 pcs Datuen fitxa CP002018R00KB14.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 2.500" L x 0.625" W (63.50mm x 15.88mm)
Series CP Erresistentzia 18 Ohms
Energia (Watts) 20W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak CP00 18R00KB14
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 18 Ohms ±10% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound