CP0020180R0KB143
Dale / VishayDale / Vishay
CP0020180R0KB143 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CP0020180R0KB143
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 180 OHM 20W 10% AXIAL
Fitxak: CP0020180R0KB143.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
CP0020180R0KB143ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CP0020180R0KB143 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 180 OHM 20W 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4722 pcs Datuen fitxa CP0020180R0KB143.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 2.500" L x 0.625" W (63.50mm x 15.88mm)
Series CP Erresistentzia 180 Ohms
Energia (Watts) 20W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak CP00 180R0KB143
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 180 Ohms ±10% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound