CA4060160R0JS70
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA4060160R0JS70
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 160 OHM 2.4W 5% AXIAL
Fitxak: CA4060160R0JS70.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
CA4060160R0JS70ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA4060160R0JS70 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 160 OHM 2.4W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 256126 pcs Datuen fitxa CA4060160R0JS70.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.140" Dia x 0.694" L (3.56mm x 17.63mm)
Series CA Erresistentzia 160 Ohms
Energia (Watts) 2.4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 160 Ohms ±5% 2.4W Through Hole Resistor Axial Wirewound Konposizio Wirewound