CA4060140R0JS73
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA4060140R0JS73
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 140 OHM 2.4W 5% AXIAL
Fitxak: CA4060140R0JS73.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
CA4060140R0JS73ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA4060140R0JS73 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 140 OHM 2.4W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 148883 pcs Datuen fitxa CA4060140R0JS73.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.140" Dia x 0.694" L (3.56mm x 17.63mm)
Series CA Erresistentzia 140 Ohms
Energia (Watts) 2.4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 140 Ohms ±5% 2.4W Through Hole Resistor Axial Wirewound Konposizio Wirewound