DTS26W21-41PN-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS26W21-41PN-LC
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 41POS PIN
Fitxak: DTS26W21-41PN-LC.pdf
  • Mezua
DTS26W21-41PN-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS26W21-41PN-LC fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 41POS PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1167 pcs Datuen fitxa DTS26W21-41PN-LC.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 20 Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Male Pins
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Olive Drab Beste izenak DDTS26W21-41PN-LC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 41
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS26W21-41PN-LC Diametro handiak hornituak 21-41
Txertatu materiala Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak Coupling Nut Zabaldutako deskribapena 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 41POS PIN Uneko - Max / Kontaktua Threaded
Akoplatu Nut Materiala, Plater 1.640" (41.66mm) Coupling Nut Diametroa Chromate over Cadmium
Harremanetarako Forma Plastic Harremanetarako materiala N (Normal)
Konektore mota Plug Housing Gorputzaren materiala -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DTS26W21-41PE
DTS26W21-41PE
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN PLUG 41POS STRGHT W/PINS