DTS26W21-41PE
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS26W21-41PE
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 41POS STRGHT W/PINS
Fitxak: DTS26W21-41PE.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 949 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 949 pcs
  • Mezua
DTS26W21-41PEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS26W21-41PE fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN PLUG 41POS STRGHT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 949 pcs Datuen fitxa DTS26W21-41PE.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDTS26W21-41PE
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 41
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS26W21-41PE Diametro handiak hornituak 21-41
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG 41POS STRGHT W/PINS Uneko balorazioa 7.5A