DTS26W15-15BD
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS26W15-15BD
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 15POS SKT
Fitxak: DTS26W15-15BD.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 961 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 961 pcs
  • Mezua
DTS26W15-15BDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS26W15-15BD fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 15POS SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 961 pcs Datuen fitxa DTS26W15-15BD.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 16 (1), 20 (14) Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Female Sockets
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Olive Drab Beste izenak DDTS26W15-15BD
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 15
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS26W15-15BD Diametro handiak hornituak 15-15
Txertatu materiala Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak Coupling Nut Zabaldutako deskribapena 15 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 15POS SKT Uneko - Max / Kontaktua Threaded
Akoplatu Nut Materiala, Plater 1.280" (32.51mm) Coupling Nut Diametroa Chromate over Cadmium