DTS26W15-15AA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS26W15-15AA
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 15POS PIN
Fitxak: DTS26W15-15AA.pdf
  • Mezua
DTS26W15-15AAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS26W15-15AA fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 15POS PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1556 pcs Datuen fitxa DTS26W15-15AA.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 16 (1), 20 (14) Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Male Pins
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Olive Drab Beste izenak DDTS26W15-15AA
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 15
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS26W15-15AA Diametro handiak hornituak 15-15
Txertatu materiala Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak Coupling Nut Zabaldutako deskribapena 15 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 15POS PIN Uneko - Max / Kontaktua Threaded
Akoplatu Nut Materiala, Plater 1.280" (32.51mm) Coupling Nut Diametroa Chromate over Cadmium