DTS26F25-43BE
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS26F25-43BE
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 43POS SKT
Fitxak: DTS26F25-43BE.pdf
  • Mezua
DTS26F25-43BEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS26F25-43BE fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 43POS SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1005 pcs Datuen fitxa DTS26F25-43BE.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 16 (20), 20 (23) Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Female Sockets
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak DDTS26F25-43BE
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 43
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS26F25-43BE Diametro handiak hornituak 25-43
Txertatu materiala Aluminum Alloy, Electroless Nickel Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak Coupling Nut Zabaldutako deskribapena 43 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 43POS SKT Uneko - Max / Kontaktua Threaded
Akoplatu Nut Materiala, Plater 1.890" (48.01mm) Coupling Nut Diametroa Electroless Nickel