DTS26F25-43AN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS26F25-43AN
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 43POS PIN
Fitxak: DTS26F25-43AN.pdf
  • Mezua
DTS26F25-43ANren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS26F25-43AN fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 43POS PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1376 pcs Datuen fitxa DTS26F25-43AN.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 16 (20), 20 (23) Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Male Pins
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak DDTS26F25-43AN
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 43
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS26F25-43AN Diametro handiak hornituak 25-43
Txertatu materiala Aluminum Alloy, Electroless Nickel Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak Coupling Nut Zabaldutako deskribapena 43 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 43POS PIN Uneko - Max / Kontaktua Threaded
Akoplatu Nut Materiala, Plater 1.890" (48.01mm) Coupling Nut Diametroa Electroless Nickel