DTS24W23-53PA-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS24W23-53PA-LC
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 53POS PIN
Fitxak: DTS24W23-53PA-LC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 966 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 966 pcs
  • Mezua
DTS24W23-53PA-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS24W23-53PA-LC fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 53POS PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 966 pcs Datuen fitxa DTS24W23-53PA-LC.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 20 Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Male Pins
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Olive Drab Beste izenak DDTS24W23-53PA-LC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 53
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS24W23-53PA-LC Diametro handiak hornituak 23-53
Txertatu materiala - Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 53 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 53POS PIN Uneko - Max / Kontaktua Threaded