DTS24W23-53JN
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS24W23-53JN
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SKT
Fitxak: DTS24W23-53JN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 776 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 776 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
DTS24W23-53JNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS24W23-53JN fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 776 pcs Datuen fitxa DTS24W23-53JN.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDTS24W23-53JN
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 53
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS24W23-53JN Diametro handiak hornituak 23-53
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SKT Uneko balorazioa 7.5A