DTS24F25-43SC-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS24F25-43SC-LC
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS SKT
Fitxak: DTS24F25-43SC-LC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 922 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 922 pcs
  • Mezua
DTS24F25-43SC-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS24F25-43SC-LC fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 922 pcs Datuen fitxa DTS24F25-43SC-LC.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 16 (20), 20 (23) Usage Shielded
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak DDTS24F25-43SC-LC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 43
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS24F25-43SC-LC Diametro handiak hornituak 25-43
Txertatu materiala - Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 43 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS SKT Uneko - Max / Kontaktua Threaded
Akoplatu Nut Materiala, Plater - Coupling Nut Diametroa Electroless Nickel
Harremanetarako Forma Plastic Harremanetarako materiala C
Konektore mota Receptacle Housing Gorputzaren materiala Bulkhead - Front Side Nut
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DTS24F25-43SB-LC
DTS24F25-43SB-LC
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS SKT