DTS24F25-43SB-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS24F25-43SB-LC
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS SKT
Fitxak: DTS24F25-43SB-LC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 866 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 866 pcs
  • Mezua
DTS24F25-43SB-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS24F25-43SB-LC fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 866 pcs Datuen fitxa DTS24F25-43SB-LC.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 16 (20), 20 (23) Usage Shielded
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak DDTS24F25-43SB-LC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 43
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS24F25-43SB-LC Diametro handiak hornituak 25-43
Txertatu materiala - Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 43 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS SKT Uneko - Max / Kontaktua Threaded