DTS24F21-41SB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS24F21-41SB
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 41POS JAM NUT W/SKT
Fitxak: DTS24F21-41SB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 687 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 687 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
DTS24F21-41SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS24F21-41SB fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 41POS JAM NUT W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 687 pcs Datuen fitxa DTS24F21-41SB.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDTS24F21-41SB
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 41
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS24F21-41SB Diametro handiak hornituak 21-41
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 41POS JAM NUT W/SKT Uneko balorazioa 7.5A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala B
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DTS24F21-41SB3028
DTS24F21-41SB3028
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: DTS24F21-41SB-3028
Stockean: 1269 pcs
Deskarga: DTS24F21-41SB3028.pdf
RFQ
DTS24F21-41SB [V001]
DTS24F21-41SB [V001]
deskribapena: RECP ASSY
Stockean: 1336 pcs
Deskarga: DTS24F21-41SB [V001].pdf
RFQ
DTS24F21-41SBC021
DTS24F21-41SBC021
deskribapena: RECP ASSY
Deskarga: DTS24F21-41SBC021.pdf
DTS24F21-41SC [V001]
DTS24F21-41SC [V001]
Deskarga: DTS24F21-41SC [V001].pdf
DTS24F21-41SA [V0B1]
DTS24F21-41SA [V0B1]
Deskarga: DTS24F21-41SA [V0B1].pdf
DTS24F21-41SC
DTS24F21-41SC
deskribapena: CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Deskarga: DTS24F21-41SC.pdf
DTS24F21-41SA [V004]
DTS24F21-41SA [V004]
Deskarga: DTS24F21-41SA [V004].pdf
DTS24F21-41SB-LC
DTS24F21-41SB-LC
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS SKT