DTS24F21-41SB-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS24F21-41SB-LC
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS SKT
Fitxak: DTS24F21-41SB-LC.pdf
  • Mezua
DTS24F21-41SB-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS24F21-41SB-LC fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1064 pcs Datuen fitxa DTS24F21-41SB-LC.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 20 Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Female Sockets
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak DDTS24F21-41SB-LC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 41
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS24F21-41SB-LC Diametro handiak hornituak 21-41
Txertatu materiala - Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS SKT Uneko - Max / Kontaktua Threaded