DTS20F21-41HN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS20F21-41HN
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS
Fitxak: DTS20F21-41HN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 959 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 959 pcs
  • Mezua
DTS20F21-41HNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS20F21-41HN fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 959 pcs Datuen fitxa DTS20F21-41HN.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDTS20F21-41HN
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 41
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS20F21-41HN Diametro handiak hornituak 21-41
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS Uneko balorazioa 7.5A