DTS20F21-41HE
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS20F21-41HE
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS
Fitxak: DTS20F21-41HE.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 931 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 931 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
DTS20F21-41HEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS20F21-41HE fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 931 pcs Datuen fitxa DTS20F21-41HE.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDTS20F21-41HE
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 41
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DTS20F21-41HE Diametro handiak hornituak 21-41
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS Uneko balorazioa 7.5A