DJT16F25-61SC-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DJT16F25-61SC-LC
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 61POS SKT
Fitxak: DJT16F25-61SC-LC.pdf
  • Mezua
DJT16F25-61SC-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DJT16F25-61SC-LC fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 61POS SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1438 pcs Datuen fitxa DJT16F25-61SC-LC.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 20 Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Female Sockets
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series MIL-DTL-38999 Series I, DJT RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak DDJT16F25-61SC-LC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 61
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DJT16F25-61SC-LC Diametro handiak hornituak 25-61
Txertatu materiala Aluminum Alloy, Electroless Nickel Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak Coupling Nut Zabaldutako deskribapena 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 61POS SKT Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock
Akoplatu Nut Materiala, Plater 1.891" (48.03mm) Coupling Nut Diametroa Electroless Nickel
Harremanetarako Forma Plastic Harremanetarako materiala C
Konektore mota Plug Housing Gorputzaren materiala -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DJT16F25-61SD
DJT16F25-61SD
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: DJT16F25-61SD
Stockean: 1900 pcs
Deskarga: DJT16F25-61SD.pdf
RFQ
DJT16F9-35BA
DJT16F9-35BA
deskribapena: CONN PLUG HSG FMALE 6POS INLINE
Stockean: 1935 pcs
Deskarga: DJT16F9-35BA.pdf
RFQ
DJT16F25-61SC
DJT16F25-61SC
deskribapena: CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP