DJT16F25-61PN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DJT16F25-61PN
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 61POS STRGHT W/PINS
Fitxak: DJT16F25-61PN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 825 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 825 pcs
  • Mezua
DJT16F25-61PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DJT16F25-61PN fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN PLUG 61POS STRGHT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 825 pcs Datuen fitxa DJT16F25-61PN.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS egoera Bulk Beste izenak DDJT16F25-61PN
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 61
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DJT16F25-61PN Diametro handiak hornituak 25-61
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG 61POS STRGHT W/PINS Uneko balorazioa 7.5A
Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock Harremanetarako materiala N (Normal)
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DJT16F25-61PD
DJT16F25-61PD
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: DJT16F25-61PD
Stockean: 2018 pcs
Deskarga: DJT16F25-61PD.pdf
RFQ
DJT16F25-61SC-LC
DJT16F25-61SC-LC
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN HSG PLUG STRGHT 61POS SKT